Zorganizowany w ubiegłym roku, po raz pierwszy jesienią przemysłowy cykl spod znaku STOM okazał się sukcesem. Mimo ograniczeń pandemicznych firmy oceniły uczestnictwo jako efektywne, wszyscy podkreślali także dbałość z jaką Targi Kielce podeszły do kwestii bezpieczeństwa. Trudno przewidzieć, jak sytuacja będzie się przedstawiała tej jesieni, ale „Przemysłowa Wiosna” udowodniła, że zwłaszcza w kryzysie warto stawiać na targi.
Klaster metrologiczny, seminarium NDT i firmy z całego świata skupione na precyzji pomiarów – tak zapowiada się tegoroczna edycja Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH. Wydarzenie od lat jest obowiązkowym punktem spotkań dla przedstawicieli branż wykorzystujących specjalistyczne techniki pomiarowe i badawcze.
250 pracujących maszyn, zapełnione wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka, 500 wystawców, ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających - jednak nie tylko te liczby robią wrażenie w podsumowaniu przemysłowego cyklu Targów Kielce.
Na cztery miesiące przed rozpoczęciem Salonu Technologii Obróbki Metali już 75% powierzchni jest zajęte. Wystawcy nie znajdą już miejsca w halach C, D, E i F. Zostały jeszcze tylko wolne miejsca w pawilonach A, B oraz G.
Pracujące maszyny, najnowocześniejsze technologie, 500 wystawców, 7 zajętych hal – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2022 roku zapowiada się rewelacyjnie. Kielecka fabryka spotkań rusza 5 kwietnia i będzie pełna nowości.
Przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi powraca do tradycyjnego, wiosennego terminu. Przemysłowych specjalistów zapraszamy do Targów Kielce od 5 do 7 kwietnia 2022 roku.
Cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi oraz Targi Odlewnicze METAL odbędą się w Targach Kielce jesienią 2021 roku.
Targi najnowocześniejszych urządzeń i oprogramowań, unikalne spotkania biznesowe oraz międzynarodowe konferencje – wszystko to podczas tegorocznej imprezy Ptak Warsaw Expo
Ponad 10 tysięcy branżowych zwiedzających odwiedziło przemysłowe wystawy spod znaku STOM oraz METAL. Taka frekwencja pozwoliła wrócić myślami do czasów przed pandemią oraz pokazała, jak bardzo przemysł potrzebuje spotkań bezpośrednich.
Wystawcy i profesjonaliści spragnieni spotkań i aktualnych trendów w branży stolarki otworowej z niecierpliwością odliczają dni do targów BUDMA i WINDOOR-TECH 2023. Tu tutaj, w Poznaniu przez 4 dni od 31 stycznia do 3 lutego będzie można zobaczyć nie tylko kompleksową ekspozycję nowoczesnych okien i drzwi ale także ocenić innowacyjne technologie, narzędzia i komponenty niezbędne do ich produkcji. Tak Grupa MTP, wykorzystując synergię dwóch imprez targowych, tworzy klimat sprzyjający międzynarodowemu biznesowi.
Coraz bliżej do Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które odbędą się już 31.05-3.06 w Poznaniu. W tym roku teren MTP opanują wystawcy z Polski i zagranicy, maszyny w akcji i spotkania eksperckie. Nie zabraknie także networkingu czy punktów konsultacyjnych dla osób zainteresowanych inwestycją w nowe technologie.
Silnej pozycji w branży przemysłowej nie buduje się szybko. To lata ciężkiej pracy opartej na wnikliwych analizach rynku, biznesowych relacjach i zaufaniu. Grupa MTP organizując od kilku dekad targi przemysłowe, stworzyła w Poznaniu centrum światowych trendów tego sektora.
Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale. Tradycyjnie zapowiada się sukces.
Targi ITM łapią w żagle pomyślne wiatry i chcąc nadążać za transformacją wynikającą z globalizacji przemysłu i nowych technologii, również dostosowują przekaz i styl komunikacji do oczekiwań rynku.
Dwa dni merytorycznej wiedzy, aktualne zagadnienia, bieżące wyzwania, doświadczeni eksperci ze znanych marek i ciekawe dyskusje – tak zapowiada się tegoroczna edycja konferencji Smart Warehouse, która odbędzie się już 1-2 czerwca w ramach targów Modernlog w Poznaniu. Wśród prelegentów m.in. przedstawiciele: ABB, Europa Systems, FANUC, Geek +, GXO, Last Mile Experts, PSI Polska, PSML, Łukasiewicz-PIT i wielu innych.